
Українська розвідка вміло скористалася дурістю радника губернатора Орловської області Сергія Лежньова, внаслідок чого той мимоволі став навідником артилерії Сил оборони, зазначають Патріоти України.
Бажаючи похизуватися своїм «внеском» у війну РФ проти України, посадовець оприлюднив у відкритому доступі фото та відео, зняті на позиціях окупантів у районі Кремінної. Ба більше, Лежньов також додав у своєму пості у Telegram, що ця локація є «традиційним» місцем розвантаження військових конвоїв, які туди прибувають.
Завдяки цьому українські військові без проблем встановили геолокацію ворожих позицій, після чого завдали по них артилерійського удару, знищивши захоплену росіянами заправну станцію, кілька одиниць техніки та живу силу противника.
При цьому радник губернатора додумався викласти у соцмережі ще й відео з результатами прильотів, чим знову допоміг ЗСУ з коригуванням та ще більше розлютив так звану «z-громадськість».
Таким чином, хто б що не казав, від російських чиновників теж іноді може бути якась користь, хай і не для самих громадян РФ.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...