
Віталій Барабаш, керівник Авдіївської міської військової адміністрації, зазначив, що у ворога нема проблем ні з боєкомплектами, ні з особовим складом. Про це він повідомив в етері Еспресо, передають Патріоти України.
"Дуже багато навколо Авдіївки ворожої сили, немає якоїсь точної цифри, щоб можна було її озвучити, але їх дуже багато. Нема у них проблем ні з боєкомплектами, ні з особовим складом. Останнім часом не дуже у них їде техніка, хоча вона є, але не така чисельна. Нема цього снарядного голоду у ворога, як кажуть деякі експерти", - прокоментував керівник Авдіївської міської військової адміністрації
Віталій Барабаш додав, що інколи хочеться запросити таких експертів до Авдіївки та Бахмута, щоб вони знали, які речі озвучувати.
"Бахмут, Авдіївка, Лиман - у цих містах не спостерігається снарядного голоду у противника. Наведу приклади, декілька днів тому по Авдіївці було завдано більш як 250 обстрілів, по Бахмуту – понад 300, Лиман – більше за 600. То ж про який снарядний голод ми можемо говорити? ", - сказав Барабаш.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...