
У Маріуполі російські окупанти знищили останній український мурал "Назустріч щастю". Про це повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Мурал "Назустріч щастю", який навіть не мав жодного натяку на історію України. На якому зображена жінка з порожньою кліткою. Героїня муралу є уособленням усіх жінок, які змогли розірвати коло насильства і розпочати нове життя.
Ось вона – Росія. Жодних прав. Жодної поваги. Жодного прояву сучасного мистества. Варвари 21 сторічча продовжують нищити наще місто своїми брудними руками", – написав Андрющенко у Telegram.

Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....