
Як повідомляє Telegram-канал “Подъем", на росіянку написали донос після її інтерв'ю “Новій газеті. Європа”. “У доносі були надруковані такі мої слова: “Коли почалася війна, я дивилася телевізор, переживала за чужих, плакала. Коли сина в армію забрали та з військової частини перекинули на кордон України, я почала більше переживати та плакати”. Очевидно, протокол через одне слово. Мені дуже боляче і прикро”, - прокоментувала росіянка, яка необачно назвала війну війною, а не "спеціальною військовою операцією".
За інформацією порталу 72.ru, донос на росіянку написала така собі Ганна Коробкова, яка називає себе професійною донощицею, регулярно скаржиться в поліцію та інших росіян з антивоєнною позицією і якось хвалилася, що лише у 2022 році нібито написала понад 700 доносів.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...