
Росіяни можуть використовувати старі танки Т-54/55 для створення укріпрайонів, повідомляють Патріоти України.
"На Запорізькому напрямку вони закопували Т-62. Для укріпрайонів вони закопують танки. Цілком можливо, вони закопають Т-54/55. Але скажу так, що у них досить слабенька броня. Коли вони створювалися, реактивної броні не було", - зазначив військовий експерт Олег Жданов.
Він допускає, що якщо ці танки по башту зарити у землю, то їх можна використовувати як вогневий засіб, а Україні просто знадобиться більша кількість протитанкових засобів, щоб їх знищувати:
"Останнім часом з'явилася інформація, що ми починаємо активно використовувати Switchblade 600, а це саме протитанкові баражуючі боєприпаси. Маленькі дрони-камікадзе саме для боротьби з броньованими засобами противника. Тому, якщо нам поставлять Switchblade 600 у необхідній кількості, нам буде все одно, скільки танків вони зариють".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...