"Не являюсь фанатом Зеленского, но вопросы нашим "союзничкам" он начал задавать очень правильные", - економіст

"Не являюсь фанатом Зеленского, но вопросы нашим "союзничкам" он начал задавать очень правильные. То есть полякам в начале 90-ых списали 30 млрд дол долга ( сейчас это около 50 млрд), а с нас под шумок дерут в три шкуры под красивые мантры о "европейском выборе" и во время войны", - пише економіст Тарас Загородній на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Выкачивают и трудовые ресурсы. Выкачивают около10 млрд. в год на госзакупках. Объявили эмбарго на поставки вооружений в 14 году до 16 года, когда мы больше всего нуждались. На рынках квоты и пошлины под мантры о "свободном рынке".
Выкачивают деньги на поддержке коррупции в нашей стране, поскольку НАБУ и САП под их контролем работает и прихлопнуть счета коррупционеров на Западе могут на раз. Кормят завтраками насчет новых вооружений и т.д. Скоро украдут деньги за транзит газа после постройки "Северного потока" и т.д. По-моему нас разводят на пару с Россией".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські бійці продовжують звільняти східну Харківщину. Показали нових військовополонених росіян (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 5:20

Журналіст Володимир Золкін, який працює по темі полонених москалів, опублікував ще одне відео взяття в полон недолюдків армії московії З слів наших бійців вони біля села Вище Солоне, розташоване у південно-східному куті Харківської області.

"​Російський паспорт вважався елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї діти поїхали за "кращою долею" не до Європи, а саме до Москви", - Олена Кудренко

понеділок, 26 вересень 2022, 0:35

"Російський паспорт вважався якимось елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї дорослі діти поїхали за "кращою долею" не до Європи чи хоча б до нашої столиці, а саме до Москви", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторі...