Дружина Анатолія Анатоліча, піарниця Юлія Яцечко, більш відома як Юла, після початку повномасштабного вторгнення близько року прожила з дітьми у Франції. Однак у березні минулого року жінка повернулася до Києва і тепер живе в реаліях війни. Піарниця поділилася, чому все ж вирішила повернутися в Україну та висловилися про жінок, які досі живуть зі страхом виїзду з-за кордону, передають Патріоти України.
"По-перше, рівень страху у кожного свій. По-друге, рівень шансів у кожного свій: хтось не бачив Європу, хтось затримався, у когось там склалося якесь своє життя, а тут не складалося, когось зустрів. Мені дуже важливо бути вдома. Вдома мені спокійніше, ніж за кордоном просто в рази. Я вдома відчуваю, яку я можу принести користь, і мене це надихає. Що я не пересиджую", – розповіла Юла у подкасті "Олега Френди".
На її думку, нормальним є страх у перший рік війни, коли не зрозуміло що буде далі та, як розгортатимуться події. Проте, як каже піарниця, на третій рік російської збройної агресії боятися повертатися додому – дивно: "Я не говорю про території, куди реально не можна повернутися і нікуди повертатися. Я говорю про Київ, де я живу, де діти ходять до школи, музичної школи, все нормально. Коли кажуть, що ми боїмося повертатися – це вже смішно. Напевно, це вже якісь відмовки. Я розумію, що там за два роки можна побудувати ціле життя і залишити його так само важко, як і повернутися. Зараз така відмазка, що повертатися в Україну страшно не пройде, тому що в Україні не страшно".
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...