Регулярні пориви каналізаційних стоків стали гострою проблемою в окупованому Маріуполі. Стічні води підтоплюють будинки містян, що з настанням тепла робить перебування у них нестерпним та загрожує розповсюдженням інфекцій. Про це повідомили у Маріупольській міській раді, передають Патріоти України.
Одну з багатоповерхівок міста затоплює вже місяць. Мешканці скаржаться на страшний сморід, від якого неможливо позбутися. "Ми не можемо відкрити вікна, задихаємося", – кажуть люди.
Проте окупаційна "влада" міста проблему ігнорує. "Щодня телефонуємо, а нам кажуть – "чекайте". Але вже місяць ніхто не приїжджає", – розповіли обурені жителі будинку.
За інформацією Маріупольської міської ради, російськими обстрілами було пошкоджено усі комунальні мережі, але ремонтувати житлово-комунальне господарство немає кому. "Такої кількості проблем з поривами каналізаційних стоків у місті ніколи не було, як при окупантах. У комунальних службах не вистачає людей, бо мало хто йде працювати за низьку зарплатню, яку ще й постійно затримують. Також немає й техніки", – йдеться у повідомленні.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...