"Не можна економити у воюючій країні на військових, віддаючи перевагу у виплатах та підтримці тим, хто є лише сервісом для народу", - Олена Кудренко

"Маючи такого сусіда, як Росія, який нікуди не дінеться, навіть розпавшись на шматочки (бо імперськість штука невиліковна), - Україна повинна віднині жити як військовий. Дихати, як військовий. Думати, як військовий. Який завжди готується до наступного раунду битви", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо на Банковій через оплески найвеличнішим та шурхіт купюр в конвертах не чутно війни, справжньої, або вони там думають, що все позаду - то варто зняти рожеві окуляри.
Ви живі завдяки тим, хто зараз на фронті. Ви з грошима та за кермом завдяки тим, хто тримає над вами небо. Віднині у України є свій власний бог - це військовий (вибачте, віряни). Без шани військовому не буде захищеної України.
Чому якісь політики та чиновники мають підвищені пенсії (навіть завищені), чи довічне утримання - а наші військові вже вкотре балансують на межі від сумнівів "дати чи не дати"? Пільги, гроші, підтримку?
Ви, служки, без мотивації в конвертах працювати не можете. Бо вам треба їсти, купувати бензин, прикраси, подорожі, сумочки, автівки, нерухомість. Ви намагаєтесь піднести себе більш вагомими за військового в нинішній Україні? Вам більше треба, бо ви чимось кращі? Ви більшим жертвуєте? Справді?
Не можна економити у воюючий країні на військових, віддаючи перевагу у виплатах та підтримці тим, хто є лише сервісом для народу. Так, чиновники - це сервісна служба, яка надає послуги від держави - населенню. Треба декому це усвідомити, і можливо тоді запанує порозуміння.
Бо будь-яка комашка отримує кабінет - і вже думає, що вона цариця. Що можна економити, як завжди - на вчителях, лікарях та військових. Мої слова виглядають, як популізм, чого я дуже не люблю, - але ж все так і є...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці не розгубилися.і діяли злагоджено: Бій в якому українці втратили декілька одиниць техніки очима екіпажу одного з Bradley (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:34

В Мережі з'явилося відео, представлене як епізод бою очима екіпажу одного з Bradley. . Після втрати кількох бронетранспортерів бійці не дезорієнтувалися, а продовжували чітко та злагоджено діяти, зокрема, прикриваючи один одного, евакуювалися до цілої...

Розвідки боєм перейдуть у масштабний наступ: До кінця наступного тижня ми побачимо реальний рух ЗСУ вперед на кілометри, - полковник Світан

субота, 10 червень 2023, 8:12

Протяном ще кількох днів батальонно-тактичні групу промацуватимуть оборону окупантів в режимі розвідки боєм. При цьому задача прориву будь-якою ціною не стоїть. Прорив на намацаних слабких ділянках це вже наступний етап стратегічного Контрнаступу, пояс...