"Не можу дозволити собі туфлі в Saint Laurent": Українська акторка побідкалася на "безгрошів'я" у США

Акторка Вікторія Варлей із Холостяк 12 в інтерв'ю Анні Олицькій зізналася, на які гроші зараз живе у Маямі. Варлей розповіла, що її чоловік втратив основний бізнес, передають Патріоти України.

«Усе не так класно, як хотілося б. Працюємо над тим, щоб усе налагодилося. У чоловіка був мільйонний бізнес. Усе йшло в гору, але потім знову все змінилося. Один великий бізнес чоловіка закрився. Займається криптовалютою. Я не приїхала сюди з голою ср*кою. Було у мене 50 тисяч. Продала квартиру у Києві. Не сиділа на шиї у чоловіка. Зайнялися продажем через Amazon. Складна тема, потрібні всі сертифікати. Сподіваюся, що вийде і ми повернемося до того доходу, який був.

Дуже складно бути сильною жінкою. Я дала слабинку, але він розраховує на мене. Йому було складно це прийняти. Він звик до luxury. Десь на 80% впав прибуток. Чоловік втратив основний бізнес. Економимо на речах, подорожах. Не можу дозволити собі піти й купити туфлі в Saint Laurent. Це відійшло все на десятий план. У мене є смак. Я можу і за 10 доларів одягнутися класно. У Нью-Йорку всім байдуже і це класно, але Маямі - це про бренди», — розповіла Варлей.

Зараз Вікторія замислюється про переїзд до Лос-Анджелеса. Варлей мріє про кар'єру у Голлівуді.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія більше не матиме перемог в Україні - Wall Street Journal

середа, 29 листопад 2023, 6:15

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі. Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І ...

"Показать кузькину мать": Як це висловити солов'їною. - Є чимало промовистих варіантів

середа, 29 листопад 2023, 5:40

Дослівний переклад фразеологізмів зазвичай не передає їхню суть. Мовознавці радять враховувати лексичні особливості кожної мови і шукати наявні відповідники серед усталених зворотів та навіть народної творчості. . Колись перший секретар ЦК КПРС Микита...