"Не минуло і 7 місяців, як Захар Прілєпін в ефірі "Россия 1" заговорив практично антивоєнними гаслами", - Голобуцький

"Не минуло і 7 місяців, як Захар Прілєпін в ефірі загальноросійського офіційного "Россия 1" заговорив про утилізацію російських солдатів і практично антивоєнними гаслами розкидається!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

" Когда вы будете приезжать на похороны тех мобилизованных, которые уехали из вашего региона, вы поймёте, что могли бы это предотвратить".

==
Скабєєва на це відреагувала "Лучший!".
До них почало щось доходити і вони готуються до амплуа "безневинних жертв політики Путіна"?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські загарбники відбили одне із сіл на Луганщині - DeepState

субота, 3 грудень 2022, 3:34

На Луганщині на Сватівському напрямку захисники України ведуть бої з російськими окупантами. . Після опівночі 3 грудня з'явилася інформація, що російським окупантам вдалося захопити один із населених пунктів. Про це повідомляє DeepState, супроводжуючи...

Жданов розповів, що таке база "Енгельс-2" у Саратовській області та чи можлива там "бавовна"

субота, 3 грудень 2022, 0:35

На російській військовій базі "Енгельс-2", розташованій у Саратовській області Росії, зосереджено практично весь парк стратегічних бомбардувальників країни-терориста РФ. Організувати диверсію на базі вкрай складно. Одна з основних перешкод – база ворог...