
На світанку окупанти спробували прорватися на штурм колоною бронетехніки. Понад два десятки одиниць техніки, включно з бойовими машинами десанту, висунулись у бік Часового Яру. Відео бою було оприлюднене 17 березня оперативно-стратегічним угрупованням військ «Хортиця», передають Патріоти України.
Зустріч для ворожої колони була «гарячою»: піхотинці, артилерія та оператори FPV-дронів влаштували окупантам справжнє пекло. Атака ворога захлинулася, після нанесення вогневого ураження у противника щонайменше 10 одиниць бронетехніки було уражено та знищено.
Ворожий штурм було відбито, деякі піхотинці встигли спішитися, але це лише відтягнуло їхню неминучу зустріч із нашими FPV-дронами. «Триває виявлення та знищення штурмових груп загарбників. Пілоти дронів попрацювали над тим, щоб завершити справу.
Сили оборони продовжують стримувати натиск, знищуючи переважаючі сили противника. Вживаються всі заходи для недопущення погіршення тактичного положення», — сказано у повідомленні ОСУВ «Хортиця».
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...