"Не нужно дразнить русского медведя": Лєнка Бондарєнко на ZiK підхопила естафету Гані Герман та Надюхи Савченко, - політтехнолог Голобуцький

Де Нацрада - бо це явно провокаційний вміст на ZiK і дискредитація держави?

"Лєнка Бондарєнко в понеділок на ZiK підхопила естафету Гані Герман, Надюхи Савченко та багатьох інших представників медведчуківського пулу, що "не треба опиратись Кремлю - він все одно сильніший і знищить Україну, якщо схоче", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Когда нам рассказывают о какой-то "войне" с Российской Федерацией - ребят, не смешите! Пожалуйста! ...Ну очевидно же, что силы неравные, очевидно, что для нас самое лучшее - это вести дальше дипломатические позиционные бои. ...Когда ты живёшь с таким соседом под боком, по-моему, очевидно, что не нужно дразнить русского медведя, в этом нет никакого смысла! Не нужно заискивать перед Соединёнными Штатами Америки, которые очень далеко и будут тебя использовать, но не помогать [Ага, особливо "Джавеліни" не помічні, - О.Г.]. ...Вы говорили о заявлениях военных. Ребят, ну для военных псевдо-война - это тоже звёздный час, поэтому конечно эти люди будут что-то либо недоговаривать, либо будут докладывать президенту что-то, что выгодно лично им".

--
Прекрасно: війна - це вигадка Держдепу і українських військових. Містифікація на більш як 13 000 жертв, 20% економіки і 7% території.
Те, що в Бондаренко такий рудимент як сором давно всох і відвалився - не новина, вона цю хрінь нестиме навіть в обличчя бійцям чи вимушеним переселенцям.

Але де Нацрада - бо це явно провокаційний вміст на ZiK і дискредитація держави? Де хоч якась правова реакція - бодай на те, що Зеленського на публіку назвали сліпим маніпульованим ідіотом, котрий "повірив в дезінформацію про війну"? Чи медведчуківцям можна плюватись в Зеленського - в них індульґенція?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

"Офис Сокровищ", - Рибніков

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:17

В Украине свирепствует справедливая обида на США, Евросоюз и НАТО. Универсальная валюта обеспечивается экономикой без олигархов. Руководство государства тайно перебралось в самое зеленое место Киева - "Центр Бурной Деятельности Президента"... В Украине...