"Не нужно дразнить русского медведя": Лєнка Бондарєнко на ZiK підхопила естафету Гані Герман та Надюхи Савченко, - політтехнолог Голобуцький

Де Нацрада - бо це явно провокаційний вміст на ZiK і дискредитація держави?

"Лєнка Бондарєнко в понеділок на ZiK підхопила естафету Гані Герман, Надюхи Савченко та багатьох інших представників медведчуківського пулу, що "не треба опиратись Кремлю - він все одно сильніший і знищить Україну, якщо схоче", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Когда нам рассказывают о какой-то "войне" с Российской Федерацией - ребят, не смешите! Пожалуйста! ...Ну очевидно же, что силы неравные, очевидно, что для нас самое лучшее - это вести дальше дипломатические позиционные бои. ...Когда ты живёшь с таким соседом под боком, по-моему, очевидно, что не нужно дразнить русского медведя, в этом нет никакого смысла! Не нужно заискивать перед Соединёнными Штатами Америки, которые очень далеко и будут тебя использовать, но не помогать [Ага, особливо "Джавеліни" не помічні, - О.Г.]. ...Вы говорили о заявлениях военных. Ребят, ну для военных псевдо-война - это тоже звёздный час, поэтому конечно эти люди будут что-то либо недоговаривать, либо будут докладывать президенту что-то, что выгодно лично им".

--
Прекрасно: війна - це вигадка Держдепу і українських військових. Містифікація на більш як 13 000 жертв, 20% економіки і 7% території.
Те, що в Бондаренко такий рудимент як сором давно всох і відвалився - не новина, вона цю хрінь нестиме навіть в обличчя бійцям чи вимушеним переселенцям.

Але де Нацрада - бо це явно провокаційний вміст на ZiK і дискредитація держави? Де хоч якась правова реакція - бодай на те, що Зеленського на публіку назвали сліпим маніпульованим ідіотом, котрий "повірив в дезінформацію про війну"? Чи медведчуківцям можна плюватись в Зеленського - в них індульґенція?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Білорусі звільнили затриманих українських волонтерів

п’ятниця, 14 серпень 2020, 10:59

За гратами вони провели близько двох діб. Реуцький і Васильєв вирушили до Мінська в якості волонтерів та спостерігачів. Після того, як українці зняли на відео затримання чоловіка, їх самих звинуватили в участі в масових заворушеннях і відправили в ІТТ.

Авто рознесло на шматки: Стало відомо про стан бійця ЗСУ, який підірвався на міні на Донбасі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 10:48

Подробиці загибелі одного бійця ЗСУ і поранення другого на Донбасі 13 серпня. «Протитанкова міна рознесла автомобіль на шматки. Один боєць загинув на місці. Олександр з важкими пораненнями бортом доставлений в Мечникова на апараті ШВЛ», - відзначив лікар.