Не Патрушев: Wall Street Journal назвав людину, яка переконувала Путіна почати війну

Одним з найпалкіших прихильників війни в Україні є російський мільярдер Юрій Ковальчук. Він є близьким другом Путіна і часто спілкувався з диктатором до і під час повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal, посилаючись на друга родини Ковальчука та на колишнього співробітника російської розвідки, передають Патріоти України.

Запевняв, що "Захід зараз слабкий", а Росія має показати "силу"

У виданні переконані, що Юрій Ковальчук переконував Путіна почати повномасштабне вторгнення. Бізнесмен запевняв російського президента, що війна покаже Заходу справжню "силу Росії".

71-річний мільярдер часто вів телефонні розмови з Путіним та говорив з ним по відеозв'язку. У The Wall Street Journal зазначають, що у період пандемії Ковальчук ізольовувався на 2 тижні, аби при зустрічах випадково не заразити російського диктатора.

Крім того, Ковальчук викупив акції російської соцмережі VK, щоб влада могла краще контролювати будь-які прояви "інакодумства" в країні. Про це дізнаємося від джерела видання, близького до справ Кремля.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про азовських "бичків"... і дещо попутне... - Машовець

понеділок, 5 червень 2023, 5:58

Нещодавно... у мережі почала циркулювати так звана "доповідь начальника головного організацйно-мобілізаційного управлння гш зс рф генерал-полковника Євгена Бурдинського"... Яка, як птах Фенікс... то з'являлась на сайті мо рф, то потім пропадала з нього...

Про контрнаступ і про те що відбувається... - Serg Marco

понеділок, 5 червень 2023, 5:00

Давайте про контрнаступ і про те що відбувається одним постом, щоб зразу відповісти на всі питання. 1) Контрнаступ вже почався. 2) Більшість заяв про контрнаступ від політиків - це данина піплу який чекає контрнаступ як чемпіонат світу по футболу. І в ...