
Президент РФ Володимир Путін, який називає себе "збирачем земель", воює не тільки за українські території, а й з низкою хвороб, серед яких - енурез. Про це повідомляє Telegram-канал GeneralSVR, передають Патріоти України.
Як запевняє канал, глава Кремля страждає на нічне нетримання. Раніше таких інцидентів вдавалося уникати завдяки лікуванню та тимчасовому поліпшенню стану, однак, дана хвороба знову нагадала про себе.
"Повернувся енурез до чинного президента Росії Володимира Путіна. У ніч з 21 на 22 червня, коли під егідою Адміністрації президента РФ чорномагічні спільноти Москви проводили псевдоритуал, який мав принести президенту здоров'я та удачу, саме цієї ночі Путін обмочився уві сні, чого з ним уже досить давно не було. Доки прислуга та охорона президента, невдоволено посміюючись, втрачають останню повагу та страх до президента, лікарі кажуть "перенервував", - пише канал.
Канал не зазначає джерел такої інформації, але його попередні відомості про стан здоров'я Путіна згодом збувалися.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...