"Не сможет Украина стать членом ЕС ни через 2 года, ни через 5", - Борислав Береза

"Я даже комментировать это не буду. И зачем обещать то, что не произойдёт через два года, я тоже не знаю. Не сможет Украина стать членом ЕС ни через 2 года, ни через 5", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"И если будет имитировать движение в ЕС, а не делать то, что должна, то никогда не станет. Как Турция. На путь до вступления в ЕС у Эстонии ушло всего семь лет. 7 лет!!! И это считается мегастремительным вхождением в Евросоюз. При этом Эстония выполнила всё, что должна была на пути в ЕС.

Выполнила, а не имитировала. Поэтому, понимая, ЧТО нам надо сделать и видя КАК это делается, я не понимаю зачем надо было делать такое опрометчивое заявление".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сплив заповіт Пригожина: кому завіщена імперія пекельного кухаря Путіна

неділя, 1 жовтень 2023, 0:55

У мережі спливла копія заповіту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Як повідомляє "ВЧК-ОГПУ", його текст підтверджує інформацію джерел проекту. . Відомо, що у Пригожина було троє дітей – син Павло (18.06.1998 року народження), дочки Поліна (1992 ро...

І ти, Бруте? Путіна знову принизив "союзник", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 0:30

"Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до Росії. Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції", - пиш...