
Головною проблемою оборонних ліній ЗСУ є не стільки дефіцит боєприпасів і зброї, як відсутність бійців. Про це сказав полковник запасу та колишній командувач аеромобільних військ України Іван Якубець в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.
"Ми запізнилися. Але треба розуміти, навіть те, що ми зараз зводимо оце – воно нічого не варте, якщо там не буде солдат і не буде боєприпасів. Якщо буде по дві-три людини сидіти на відділення в таких окопах, то ворог так саме пройде їх, як і проходить зараз", – пояснив Іван Якубець.
Він додав, що всі рубежі, будь-які інженерні загородження повинні прикриватися стрілецькою зброєю. "Визначається ступінь стрілецького вогню, щільність вогню на кілометр фронту або навіть на метр фронту... Що таке щільність вогню: наприклад, коли десять людей випускають 10 патронів на один квадратний метр... це одна щільність, а коли випускає двоє – це друга щільність. Тому ми з вами приречені, якщо не буде солдат, а до того ще й не буде боєприпасів, які будуть прикривати ці загородження, "зуби дракона" і все інше, що ми тут будуємо", – зазначив Якубець.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...