Не тільки дефіцит боєприпасів: Полковник запасу назвав найбільшу проблему оборонних ліній ЗСУ на фронті

Головною проблемою оборонних ліній ЗСУ є не стільки дефіцит боєприпасів і зброї, як відсутність бійців. Про це сказав полковник запасу та колишній командувач аеромобільних військ України Іван Якубець в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.

"Ми запізнилися. Але треба розуміти, навіть те, що ми зараз зводимо оце – воно нічого не варте, якщо там не буде солдат і не буде боєприпасів. Якщо буде по дві-три людини сидіти на відділення в таких окопах, то ворог так саме пройде їх, як і проходить зараз", – пояснив Іван Якубець.

Він додав, що всі рубежі, будь-які інженерні загородження повинні прикриватися стрілецькою зброєю. "Визначається ступінь стрілецького вогню, щільність вогню на кілометр фронту або навіть на метр фронту... Що таке щільність вогню: наприклад, коли десять людей випускають 10 патронів на один квадратний метр... це одна щільність, а коли випускає двоє – це друга щільність. Тому ми з вами приречені, якщо не буде солдат, а до того ще й не буде боєприпасів, які будуть прикривати ці загородження, "зуби дракона" і все інше, що ми тут будуємо", – зазначив Якубець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня, - нардеп Гончаренко

субота, 25 травень 2024, 0:30

"Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня. 30 переказів на місяць. Це один переказ на день. Це взагалі що? Уже уявили, як це вплине на волонтерство й на збори? Підкажу: погано. Деякі подають це як боротьбу з казино. Тобто самі дозволили...

Запас ідіотів у Росії вичерпується. Ціни за життя орків зросли зі 150 тис. руб. до 500 тис. - Невзоров

субота, 25 травень 2024, 0:15

"Навіть у Росії запас ідіотів не обмежений. Це з'ясувалося щойно, і стало для Кремля неприємним сюрпризом. Режим сподівався на те, що глибинка може вічно постачати на фронт непутяще бидло, яке спилося", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у ...