Не тільки кувалда, але ще й зняття шкіри: "Вагнерівець" розповів про страти та покарання в ПВК Пригожина

Один з найманців ПВК "Вагнер" на умовах анонімності заявив про застосування кількох видів "страт" для бойовиків. Найпоширенішою з них є розстріл, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, розстріляти "вагнерівців" можуть практично за будь-що. "Найпоширеніша страта – це звичайний розстріл. Не тому, що гуманно, а тому що прагматично та найзручніше. Розстріляти можуть за зухвалість з інструкторами, відмову виконувати наказ, за мародерку, алкоголь, цигарки, зґвалтування тощо. Але це - саме страта, тоді як можуть просто "покарати": прострелити ногу, зламати ноги, дати дуже небезпечне завдання", - розповів "вагнерівець".

Найманець підтвердив, що "Вагнер" практикує дикунські страти кувалдою. Втім, такі страти застосовують, коли стався "великий зальот". Крім того, "вагнерівців", які провинилися, можуть катувати, знімати з них шкіру та відправляти в бій без реальної можливості повернутися живим. "Для кувалдингу необхідний великий заліт - саме зрада. Про це більше розмов. Були розмови, як за зраду свого просаджували животом на тени для сауни і включали їх. Аналогічно – зняття шкіри та крапельниця за вбивство командирів. Як "добрий" вид страти - однозначно фатальне завдання, де вижити в принципі не реально: штурм позицій до упору; розвідка боєм без шансу повернутись і т.д. Не можна сказати, що це регламентована кара, але вона стала якоюсь традицією, коли бійцю дають шанс на нормальний похорон і виплати сім'ї", - поділився "вагнерівець".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...