
На початку повномасштабної війни російська армія була набагато слабшою, ніж сьогодні. Таку думку висловив заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін в інтерв'ю LIGA.net, передають Патріоти України.
"Поки ми сміялися над цим, поки ми розважалися, мріяли про те, що завтра, післязавтра, два тижні - і все закінчиться. Цю маячню поки слухали від деяких людей, а росіяни в цей час адаптувалися, готувалися, вони модернізувалися", - каже військовослужбовець.
На думку Жоріна, до системної недооцінки ворога доклали руку, зокрема, українські журналісти. "Ми ж самі почали вводити себе в цей дивний стан, у мрії, замість того, щоб приземлитися до реальності", - заявив він.
Утім, заступник командира 3-ї ОШБр підкреслює, що нинішня російська армія - це все ж таки зовсім не та армія, яка вторгалася в Україну 24 лютого 2022 року.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...