
На початку повномасштабної війни російська армія була набагато слабшою, ніж сьогодні. Таку думку висловив заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін в інтерв'ю LIGA.net, передають Патріоти України.
"Поки ми сміялися над цим, поки ми розважалися, мріяли про те, що завтра, післязавтра, два тижні - і все закінчиться. Цю маячню поки слухали від деяких людей, а росіяни в цей час адаптувалися, готувалися, вони модернізувалися", - каже військовослужбовець.
На думку Жоріна, до системної недооцінки ворога доклали руку, зокрема, українські журналісти. "Ми ж самі почали вводити себе в цей дивний стан, у мрії, замість того, щоб приземлитися до реальності", - заявив він.
Утім, заступник командира 3-ї ОШБр підкреслює, що нинішня російська армія - це все ж таки зовсім не та армія, яка вторгалася в Україну 24 лютого 2022 року.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...