"Не ведіться на обіцянки": Астролог розповіла, хто доб'ється великих успіхів під час інгресії Марса в Близнюки

Період з 4 по 23 березня чудово підійде для будь-яких видів комерції і трейдерства.

Інгресія Марса в Близнюки відбулася вже сьогодні, 4 березня, і пробуде там "Червона планета" до 23-го числа. Астролог говорить, що в цей час найбільше досягнуть успіху люди, що займаються торгівлею. Про це розповіла на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" відомий астролог Аріна Артуровна, передають Патріоти України.

Під час цієї інгресії буде відбуватися дуже багато балаканини, але мало дій. "Не ведіться на обіцянки, все підкріплюйте документально. Багато хто в цей час віддає перевагу більше обговорювати якісь справи, проєкти, розпорошуватися на кілька справ відразу або братися за всі можливі проєкти і не доводити до кінця - в гіршому випадку, в кращому - делегувати", - розповідає фахівець.

Аріна Артуровна вважає, що у період з 4 по 23 березня чудово підійде для будь-яких видів комерції і трейдерства. Це час для передачі інформації, пліток, піару, реклами та акцій. Висновки в цей час робляться дуже швидко, часто не об'єктивно та інформація обробляється на поверхневому рівні.

Успішно будуть проходити ділові поїздки, нові напрацювання клієнтської бази, переговори і брейнштормінги, ключовим моментом буде колективне мислення і рішення. Зв'язки зав'язуються досить швидко, але також легко і розпадаються, можна спробувати всидіти на двох стільцях відразу.

"Негативні аспекти цього періоду - це суєта, сумбур, знервованість, відсутність стабільності й ґрунту під ногами, що як наслідок породжує запізнення, помилки, аварії, конфлікти, сварки і ДТП. Головним рецептом цього періоду буде - фільтрація інформації, яку поглинає ваш мозок, за допомогою цього ви зможете уникнути багатьох проблем і помилок", - підсумувала астролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...