"Не віддавайте своїх дітей, не забирайте моїх" : Ліка Комаровський - росіянам

На тлі початку війни лікар-педіатр звернувся до росіян.

Лікар Комаровський звернувся до росіян: "Не віддавайте своїх дітей, не забирайте моїх"Відомий український педіатр Євген Комаровський звернувся до громадян РФ зі своєї сторінки у Фейсбук із закликом протестувати проти бойових дій, передають Патріоти України.

"Я в Харькове. Дети, внуки, друзья в Харькове. С утра безуспешно пытаюсь выйти в эфир – видео интернет не тянет…

Здесь, в Украине, все всё понимают. Не верят, не хотят верить. Не хотят, не могут в здравом уме это принять. Но уже 7 часов прошло, как началось, и приняли.
Я сейчас пишу не для наших.
Я пишу для жителей России.
Вас десятки миллионов. Именно десятки миллионов тех, кто читает мои книги, смотрит мои программы, кому я реально помог за те 40 лет, что лечу детей, учу родителей, отвечаю на тысячи вопросов.
Сейчас тысячи мальчишек, которых вы вырастили здоровенькими, смотрят на мою страну в прицел, нажимают на кнопку «пуск», умирают и будут умирать.
Вы все, кто сейчас, как и мы в ужасе возле экранов, вы все можете хотя бы попытаться это остановить!
Вспомните, как вы читали детям пророческое «Тараканище» - да и какая же мать согласится отдать своего дорогого ребенка!
Не отдавайте своих детей, не забирайте моих. Выходите на улицы, сейчас решается будущее не только моей страны, но и вашей.
Они, эти дети, сейчас здесь, пришли отдавать свои жизни и забирать наши.
… проснулся сегодня в 5 утра от канонады.
Война! Братская любовь. Денацификация. Это синонимы теперь…
Спасибо всем кто написал, позвонил – Узбекистан, Казахстан, Израиль, Нидерланды, США, Великобритания, Киргизия, Канада, Польша, Италия, около 300 писем из России и именно это дает надежду, что вы сможете проснуться.

Пожалуйста, просыпайтесь!”, - емоційно заявив медик.

Він зізнався, що о 05:00 прокинувся від канонади неподалік Харкова. У місті залишилися його діти та онуки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підірвавши дамбу, недолюди крутанули колесо історії назад - і випустили на волю особливе, сакральне для України місце, - журналістка

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:18

Символічно, що підірвавши дамбу, недолюди крутанули колесо історії назад - і виходить, випустили на волю особливе, сакральне для України місце - Великий Луг. І невдовзі з води вигулькнуть назовні ті ж таки знамениті дніпровські плавні, 400 квадратних ...

Щонайменше на трьох ділянках фронту Сили оборони провели наступальні дії з різними результатами, - ISW

п’ятниця, 9 червень 2023, 6:11

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що минулої доби Сили оборони провели наступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту, в рамках стратегічного Контрнаступу, який розгортаються з неділі, 4 червня. . Українські офіційні особи ...