Не всі свята будуть веселими та мирними: Відома таролог назвала найважчі дні грудня

Відомий український Таролог Людмила Хомутовська дала прогноз на грудень 2022 року. Вона зазначила, що російські окупанти продовжуватимуть "накривати" нашу країну снарядами. Найбільш напруженими будуть перші числа місяця, а також кінець року. А ось середина буде відносно спокійною, передають Патріоти України.

Ось що таролог Хомутовська сказала в інтерв'ю Славі Дьоміну: "Напруга є перші 10 днів. Це буде напруга з грошима і цінами. А останні 10 днів грудня йдуть під егідою сили. В цей час нас будуть намагатися зломити, і в цей час буде найбільше обстрілів".

Найбільш інтенсивно нападатимуть саме напередодні свят, уточнила Людмила. "Масовані обстріли будуть і перед Новим роком, і в районі старого Різдва. Але вони точно будуть", - додала таролог.

Вона також уточнила, що в Росії немає чіткого плану або якихось графіків. Можна сказати, що масові ракетні обстріли по мирних містах України вони здійснюють "за настроєм".

"Вони все вирішують в "ручному режимі". Тобто коли встав з поганим настроєм, тоді і стріляє. Може бути обстріл у перших числах грудня", - додала Людмила Хомутовська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом", - Борислав Береза

понеділок, 30 січень 2023, 23:34

"Ось тепер усе зрозуміло! Але не зовсім. За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом "згідно з стратегією щодо впливу та розповсюдженню стосунків, надходження гуманітарної та військової допомоги із країн Азії". Це ...

"Не спокусились би іранські ісламісти "практично безкоштовною допомогою Росії" - досі би спокійно помалу паскудили всім, передусім Ізраїлю", - Голобуцький

понеділок, 30 січень 2023, 23:14

"Пролунали вибухи у штаб-квартирі Корпусу вартових ісламської революції, а не лише на військових та ядерних виробництвах Ірану. "За дурною головою", як то кажуть: не спокусились би іранські ісламісти "практично безкоштовною допомогою Росії" - досі би с...