"Не здивуюся, якщо там буде багато "хороших росіян": Сергій Бабкін їде на Балі, - блогер Беспалов

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов розповів, що музикант Сергій Бабкін незабаром поїде на Балі, де виступатиме 21 грудня разом з Андрієм Запорожцем, з яким багато років тому вони створили дует 5nizza, передають Патріоти України.

За словами блогера, Бабкін живе з сім'єю в Німеччині, проте йому, швидше за все, не вистачає виплат біженцям. Тому, продовжив Беспалов, артист і вирішив поїхати на Балі з метою заробити грошей. При цьому він співатиме пісні російською мовою.

"Я не здивуюся, якщо на цьому заході буде дуже багато "хороших росіян". Бабкін навіть не буде усвідомлювати, що не так. Тому що постійно топить за те, що ми один народ, що ми разом, що мова ні до чого. Я можу тільки побажати Бабкіну успіху в його пристосуванчій кар'єрі", - сказав Беспалов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...