
Зокрема, поділився, як у День Незалежності України він долучився до благодійного заходу в Техасі в якості діджея, щоб зібрати гроші для допомоги Україні. Так, за вечір вдалося зібрати 10 тис. дол., які Влад разом з організаторами події пожертвував постраждалим дітям внаслідок російської атаки "Охматдиту" 8 липня. У своєму фотоблогу Яма опублікував відповідне фото й попозував зі своєю дружиною Лілією й організаторами благодійного вечора.
До слова, окрім Влада на заході виступило ще декілька діджеїв. Серед пісень у сетах, окрім іноземних, лунали й українські виконавці. Доповнювали атмосферу черлідерки у патріотичних вбраннях з прапором України та табло, на якому видніється англійський напис "Продовжуйте хейтити Влада". Тим часом Яма також відреагував на постійні закиди в його бік і так само з гумором звернувся до хейтерів з проханням "не спиняти хейт".

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...