Недобитий їхній "воєнкор" "Тринадцатый" сьогодні активно включився в процес поширення паніки в Росії, - Голобуцький

"Недобитий їхній "воєнкор" "Тринадцатый" сьогодні активно включився в процес поширення паніки в Росії щодо роботи бійців РДК в прикордонних населених пунктах РФ: твердить, що це вже повноцінна бойова операція, "йдуть важкі бої з використанням техніки і авіації", "це вже не ДРГ". До цих тез долучились і інші "воєнкори" та ТГ-канали", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я не військовий експерт, але очевидно, що в умовах дефіциту боєприпасів і кадрів таке відволікання сил ворога на інші ділянки, на "оборону Росії" нам однозначно вигідно. Ймовірно, план для важкого періоду до відновлення постачання зброї розроблявся давно - можливо, з минулої осені, коли було чітко артикульовано, що зброї в нас - до середини чи кінця березня.
Поки виглядає на цілком ефективну реалізацію цього плану російськими структурами, підконтрольними ГУР МОУ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...