Неймовірний успіх захисту державних інтересів: Холодницький з Ситником власноруч в один момент знищили 2000 робочих місць, - політтехнолог Голобуцький

Експортні галузі, котрі не втратили попит через кризу, взагалі для всіх стали дорогоцінними. Але не в Україні.

«Холодницький – переможець курей» - це майже крутіше за «Повелителя мух». Неймовірний успіх захисту державних інтересів: Холодницький з Ситником щойно власноруч знищили вже 2000 робочих місць в «Укрлендфармінгу»! Звісно, доклались і Слуги, – але головні герої вітчизняної економіки на тлі коронакризи все одно Холодницький і Ситник, ці лаври в них ніхто не відбере!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Стовпи дотримання законності мужньо витримали тиск рішень судів і Генпрокуратури – не піддались їм і не виконали жодного законного припису щодо закриття проваджень і припинення слідчих дій щодо VAB банку. І в результаті все ж знищили для початку 20% робочих місць агрохолдингу «Укрлендфармінг»! Мінус 6 птахофабрик, мінус 2000 робочих місць, мінус податки і мінус валютна виручка від експорту яєць найбільшим експортером України. Вони зробили це!

Але на цьому, найпевніше, не зупиняться: в найближчій перспективі, якщо САП продовжить невиконання рішень суду і приписів Генпрокуратури, знищення ще 30% робочих місць – Олег Бахматюк змушений буде закрити половину птахофабрик. Вся планета труситься над кожним робочим місцем, доплачує роботодавцям за їх збереження під час карантину. Експортні галузі, котрі не втратили попит через кризу, взагалі для всіх стали дорогоцінними. Але не в Україні.

Зе-команді забули пояснити цей момент (тому профільний комітет ВР примудрився виставити себе подільником САП), а Холодницького з Ситником це взагалі не обходить – в них інші цілі. І зупинити їх переможну ходу, що трощить вітчизняне виробництво, нема кому".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

"Почему в благополучной Британии коронавирус унес огромное количество жизней", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 7 серпень 2020, 19:46

Виникає думка про те, що були серйозні помилки в діях уряду. "К финишу подходит первая декада августа и это как раз то время, когда начинаются первые признаки осени. Вроде бы еще тепло, а иногда и жарко, но кое-что уже говорит о том, что осень все ближ...