Жителі Таганрога в Ростовській області країни-агресора Росії повідомили про вибухи в місті, після яких зникло світло й вода. Про це написало російське видання Astra, передають Патріоти України.
За даними ЗМІ, у місті спочатку було гучно, а потім виникла пожежа.
"Місцеві жителі кажуть, що пожежа виникла в районі колишнього заводу ТОВ "Таганрозький автомобільний завод". Це колишня російська компанія, яка збирала легкові та вантажні автомобілі різних марок на потужностях Таганрозького комбайнового заводу у 1997–2014 роках", – ідеться в дописі.
Міська голова Таганрога Світлана Камбулова з посиланням на повідомлення російської енергетичної компанії "Россети" заявила, що сталося аварійне вимкнення високовольтної лінії, унаслідок чого кілька мікрорайонів міста залишилися без електрики.
Моніторинговий паблік Exilenova+ написав, що, за попередніми даними, горить трансформатор на "Електрична підстанція 110/35/6 кВ Т-25".
"ПС "Т-25" – це вузлова знижувальна підстанція, що з'єднує магістральні лінії високої напруги (110 кВ) із міськими розподільчими мережами", – уточнив канал Supernova+.
Exilenova+ зазначив, що в місті пролунало два вибухи й показав відео, на яких видно масштабну пожежу.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...