"Некороновані": Список країн, де поки що немає жодного хворого на COVID-19 (мапа)

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який у режимі онлайн стежить за поширенням коронавірусної інфекції в світі, щонайменше один хворий на COVID-19 є у 181 країні та регіоні.

У світі ще залишилися куточки, куди не дістався коронавірус. Журналісти позначили на карті всі незалежні держави та залежні території, де, за даними станом на 3 квітня, не було жодного пацієнта з підтвердженою коронавірусною інфекцією, передають Патріоти України з посиланням на видання Гордон.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Россию возвращается коронавирусный коллапс, из которого она и не выходила", - Злий Одесит

субота, 6 червень 2020, 0:30

Станом на ранок 5 червня в Росії діагностовано 8 726 нових випадків коронавіруса. "Когда в России Путин распорядился отменить карантин, при отсутствии какой либо положительной динамики в падении заболеваемости коронавирусом, я не столько уделял внимани...

"Почему нашей армии придется смазывать танки втридорога", - аналітик

субота, 6 червень 2020, 0:20

Виробники машинних масел заявили, що закон, спрямований на боротьбу з недобросовісними імпортерами палива, нашкодив в першу чергу їм. "Отечественные производители машинных масел заявили об остановке своих производств в связи с резким изменением правил ...