
Данські журналісти припустили, що PR-команда сина обраного президента США Дональда Трампа могли підкуповувати бездомних і соціально незахищених мешканців Гренландії. А під час візиту Трампа-молодшого на острів вони мали показати свою підтримку. На цей факт, зокрема, вказав український журналіст Леонід Швець, передають Патріоти України.
"Бабусі Трампа", - коротко прокоментував Швець.
Разом з тим західні медійники зазначають, що частина осіб, які з’являються у відео з Дональдом Трампом-молодшим, є бездомними та соціально вразливими особами, які часто перебувають поблизу супермаркету в столиці Гренландії, Нууку. У соцмережах їх охарактеризували як "місцеве населення Нууку".
На відео вони обідали в ресторані готелю Hans Egede, де до них приєднався син президента США, нібито "поспілкуватися зі своїми гренландськими прихильниками". Місцевий Том Амфорт стверджує, що людей підкупили для зйомки відео з картузами з гаслом кампанії Трампа MAGA - Make America Great Again. "Це бездомні та старі люди, які не мають грошей на проживання, і раптом можуть поїсти в ресторані, де вони ніколи не були", - сказав Амфорт.
Тож чоловік припускає, що цих людей могли примусити говорити на камеру, що США повинні купити Гренландію.
Водночас і кілька працівників супермаркету в Нууку підтвердили, що піарники Трампа-молодшого ходили вулицею перед цим і роздавали картузи, запрошуючи людей на безплатний обід до готелю. Керівник відділу маркетингу та комунікацій мережі супермаркетів Brugsen припускає, що деякі з запрошених могли не знати, у якій події вони беруть участь.
Натомість депутатка гренландського парламенту Аая Гемніц зазначила, що серед гостей на вечері в готелі були люди, яких вона зазвичай бачить біля супермаркету. І висловила незадоволення тим, як їх залучили до участі в зйомці відео.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...