
Україна безперечно переможе у війні, як розв'язала Російська Федерація. Дії українських Збройних сил спрямовані на те, щоби ефективно вбивати ворогів з власної території. Таку думку в інтерв'ю "РБК-Україна" висловив американський генерал-майор у відставці Девід Болдвін, передають Патріоти України.
"Немає сумнівів у тому, що збройні сили та спецслужби України виграють цю війну. Скільки часу це займе? Ми не знаємо, але вони безперечно на правильному шляху", - сказав він.
Він наголошує, що може "пишатися ефективністю, самовідданістю та доблестю ЗСУ". За його словами, під час контрнаступу "побачимо колосальний успіх"."Пам'ятаєте, військові діють способами, які не розраховані на те, щоб справити враження на пресу. Вони розраховані на те, щоб вбивати ворогів і перемагати у війні", - наголосив Болдвін.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...