
Україна безперечно переможе у війні, як розв'язала Російська Федерація. Дії українських Збройних сил спрямовані на те, щоби ефективно вбивати ворогів з власної території. Таку думку в інтерв'ю "РБК-Україна" висловив американський генерал-майор у відставці Девід Болдвін, передають Патріоти України.
"Немає сумнівів у тому, що збройні сили та спецслужби України виграють цю війну. Скільки часу це займе? Ми не знаємо, але вони безперечно на правильному шляху", - сказав він.
Він наголошує, що може "пишатися ефективністю, самовідданістю та доблестю ЗСУ". За його словами, під час контрнаступу "побачимо колосальний успіх"."Пам'ятаєте, військові діють способами, які не розраховані на те, щоб справити враження на пресу. Вони розраховані на те, щоб вбивати ворогів і перемагати у війні", - наголосив Болдвін.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...