
Українські військові 225-го окремого штурмового батальйону вивезли залишений росіянами на полі бою новітній танк Т-90М Прорив. Про це повідомили на сторінці 225 ОШБ у п’ятницю, 24 травня, передають Патріоти України.
Як йдеться у повідомленні, українським військовим знадобилося чотири місяці, щоб вивезти трофей. За словами бійців, було задіяно багато людей та техніки.
У відео, яке опублікувала 225 ОШБ, розповідається, що танк «непогано зберігся», але залишилася дірка у двигуні. Він простояв на одному місці приблизно вісім місяців. Інші бригади намагалися його вивезти приблизно 12 разів, але їхні спроби були невдалими, додають в ОШБ.
Військові показали свою шосту спробу витягнути російський Прорив. Під час останньої, але вдалої операції, були задіяні український танк, мінометники, БПЛА, піхота прикриття, зв’язківці, танкісти. Танк наразі передали для проведення дослідження в один з департаментів ГУР. «Зовні треба поремонтувати, але всередині - ідеал», — написали військові.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...