"Непохитний авторитет" заявив, що жінок оптимально придушити після використання... А до того роками щось такого ж штибу про війну, про ядерну загрозу, про Путіна, про міжнародні стосунки", - Голобуцький

"Почитав залізобетонне виправдання: "був в артобразі", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться тра*ти, а коли набридне, чи звикли, чи наїлись, далі хочеться придушити нахн, щоб її ніколи не було. І після цього не розмикати пальців роки три, доки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, з тривожністю, зі спробами контролювати, каструвати, нікуди не пускати".

--
Непохитний авторитет і загальновизнаний професіонал: одного дня розповідає, що всі чоловіки таки чи інакше відправляться на фронт, а війна триватиме ще понад 10 років, наступного дня – що жінок оптимально придушити після використання... А до того роками щось такого ж штибу про війну, про ядерну загрозу, про Путіна, про міжнародні стосунки...
Це все позначки одного й того самого: що особа не несе і не збирається нести жодної відповідальності. Абсолютно впевнена, що відповідальності не буде і бути не може.
Адже зауважте: це не вперше про ролі і «артобраз». Те саме особа чесно щоразу визнавала і коли була радником президента, і коли «розвідником», і «стратегом», і «психологом», і «екстрасенсом», і жінконенависником... Він щоразу «в образі», в різних ролях. І, між іншим, має право: не карано (якщо це не про держслужбу і ролі, що завдали шкоди державним інтересам – але, знов ж таки, хто його притягне до відповідальності?!). Ніхто не примушував мільйони вірити черговому «образу».
Це власне проблеми мільйонів – що вони ведуться на отаке. Навіть після першого, другого, десятого факапу з «образом». Це проблема суспільства, що досі, за три десятиліття, не випрацювало опірності до подібних інвазій – вони загалом не унікальні. Цей зникне – наступний вирине.
Бо не існує інституту репутації. Не існує його беззастережного впливу на всі сфери: ні в бізнесі, ні в політиці, ніде нічого не зрушується, якщо особа робить щось, що вщент і назавжди зруйнувало б її/його репутацію. Це "щось" мало би знищити кар'єру - але як максимум в особи з'являється принизлива кличка. З котрою він/вона лишається при попередній посаді і впливі, кар'єрно зростає, отримує посади... Це нікому не заважає ні у владі, ні в суспільстві, котре ще й голосує за ніби абсолютно дискредитованих.
Так що проблема не в одній доволі патологічній, визнаймо, особі. А в суспільстві, що не сформувало опірності до таких патологій і психологічних інвазій".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почала купувати в 5 разів більше товарів із ЄС: Вірменія допомагає РФ обходити санкції, - експерт

субота, 2 грудень 2023, 17:59

Вірменія допомагає Росії обходити санкції Європейського Союзу, про що свідчить різке зростання експорту продукції з країн ЄС до Вірменії з початку російсько-української війни. Про це написав головний економіст Інституту міжнародних фінансів (IIF), коли...

Раптово "завітали у гості": Бійці бригади "Буревій" влаштували окупантам смертельний "сюрприз"

субота, 2 грудень 2023, 17:44

Нацгвардієць на позивний "Нео" разом із побратимом "Вєнєю", бійці бригади "Буревій", влаштували ворогам несподіваний "сюрприз" - вони ліквідували чотирьох окупантів прямо в їхньому окопі. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Климен...