Нескрепно: Вчительку у Росії оштрафували на 30 тис. рублів за аватарку (фото)

Вчительку з російського села Шестаково у Смоленській області оштрафували за напис на аватарці в соціальній мережі ВКонтакте.

Жінці доведеться заплатити штраф у розмірі 30 000 рублів, передають Патріоти України. Про це пише російське видання « 7х7 »

«Моя відповідь на запитання, навіщо я розмістила в соцмережах аватарку «Немає війні», викликала у них щире здивування. Ще більше вони здивувалися, що я зробила це, знаючи про наслідки. Коли я запитала, чи не знаходять вони безглуздою ситуацію, за якої два здорові мужики, співробітники поліції, женуть поліцейську машину за 20 км у село по бездоріжжю через мою аватарку, вони почали виправдовуватися тим, що це не їхня ініціатива», – розповіла Олександра Коротаєва.

Внаслідок цього вчительку оштрафували на 30 тисяч рублів за статтею 20.3.3 «Дискредитація російської армії» КоАП Росії.

У той же час, Коротаєва аватарку не змінила. За її словами, багато хто підтримав її і саме так «формується громадянське суспільство».

«У школі мене хтось підтримує, є й мілітаристи, але ми намагаємось уникати розмов про спецоперацію, бо це породжує конфлікти. Але я бачу, як змінюються настрої в моєму оточенні: якщо спочатку люди раділи перемогам, то зараз виникла тривога через економічну ситуацію. Люди починають розуміти, що ми кудись не туди пішли», – підсумувала жінка.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

"В истории России никогда так безудержно не хвастались своей мощью, не пытались так унизить соперников, как перед национальными катастрофами", - Ігор Ейдман

понеділок, 27 червень 2022, 20:59

"Этот пост я опубликовал здесь ровно год назад. Тогда запах грядущей катастрофы уже можно было почувствовать. Сейчас она идёт полным ходом. Как я и предполагал, не вышло ни малой крови, ни могучего удара. Безумная бойня идёт к катастрофическому финалу"...