"Нет человека, нет проблемы": Чим закінчиться лікування Кадирова у Москві? - російський соціолог

Рамзан Кадиров - єдиний глава суб'єкта федерації, якого Путін не може просто так зняти і забути.

"У нас хватает всего – оборудования, костюмов, масок, кислорода, медикаментов. Мы, наоборот, можем оказывать помощь другим регионам", – сказал Кадыров и немедленно полетел лечиться в Москву. Видимо, совсем припекло", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Беспокоюсь я за него;) Ведь в Москве могут и залечить специально. Чекисты в этом деле мастера ещё со сталинских времён. А Кадыров и кадыровцы им давно поперек горла, - опасные конкуренты на российском криминальном рынке. Отбирают у ФСБ жирные куски и целые территории для прокорма. Да и сам Путин, скорее всего, рад будет избавиться от слишком непредсказуемого и амбициозного «пехотинца», основавшего собственное полунезависимое феодальное княжество, явно не вписывающееся в жёстко построенную вертикаль власти.

Кадыров - единственный глава субъекта федерации, которого Путин не может просто так росчерком пера снять и забыть о нем. Не может снять, но может устранить. Нет человека, нет проблемы...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Бити росіян по-мазепинськи: На Донбасі 54-та бригада "ювелірно" знищила позиції російських окупантів, - військкор (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 4:00

54 механізована бригада ЗСУ імені гетьмана Івана Мазепи «ювелірно» знищила позиції бойовиків. Про це написав на своєму каналі у Телеграм журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України. Часові та географічні уточнення, коли і де це сталось як і...

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...