
Бійці 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади показали українців, які чекали на «руський мір». Їх разом із військовою контррозвідкою СБУ десантники виявили під час здійснення фільтраційних заходів на звільнених територіях, передають Патріоти України.
На вітання «Слава Україні!» жінка та чоловік на відео відповіли: «Нет, слава России».
«Зачистка таких «ждунів» – це питання безпеки тилу. Росіяни намагаються працювати тут із залишками проросійських громадян, які навіть за роки повномасштабної війни не змінили свої погляди. І саме на таких «любителів руського міру» досі робить ставку РФ. З них формують сітки інформаторів, навідників, корегувальників, агітаторів. Тому ефективна робота військової контррозвідки СБУ із затримання симпатиків окупантів не дає РФ формувати свою агентурну мережу», – ідеться у повідомленні.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...