
Воші, відсутність ліків та невідома хвороба — це реальність російських призовників, яких путінський режим готує до війни в Україні. «Невідоме респіраторне захворювання» підкосило мобілізованих росіян на одному з військових полігонів, повідомляє російський незалежний портал SOTA. Ймовірно, йдеться про COVID-19. Російські військовослужбовці строкової служби, які постраждали від захворювання, перебувають у медичному закладі в м. Єланськ Свердловської області.
Як повідомляє портал, росіяни не можуть розраховувати на адекватну медичну допомогу з боку військових медиків, оскільки немає необхідного обладнання та медикаментів. Лікарям не вистачає навіть стетоскопів. Навіть звичайні краплі в ніс або льодяники для горла — дефіцит для рашистів.
Це не єдина проблема, з якою стикаються російські призовники. В одному з центрів у солдатів… були воші. А все тому, що місць для миття мало, адже військове містечко не розраховане на таку кількість людей. Іноді рашистам вдається домовитися з місцевими жителями, які здають свої ванні кімнати погодинно. «Чмобіки» збираються групами, скидаються грошима та йдуть купатися.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...