NewsOne втратив будь-який контакт з тим, що влізало в поняття "норми", - влаштував політичне ток-шоу зі вбивцею, - політтехнолог Голобуцький

Якщо Медведчук вважає правильним накидати українцям російські норми поведінки і іміджу публічних осіб - то держава має акуратно це припинити через правові механізми.

"NewsOne втратив будь-який контакт з тим, що хоч якось влізало в поняття "норми" - влаштував політичне токшоу з вбивцею. Леонід Кожара, екс-нардеп, міністр іноземних справ при Януковичу, щойно його випустили під заставу з в'язниці (вбивство бізнес-партнера, котре спробував подати чи то як прикре самогубство, чи то як самооборону жінки), негайно поперся на NewsOne", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Розповідати, як США Євромайдан в Києві організовували: "Я глибоко переконаний в тому, що Майдан в тому вигляді, в якому він стався, він би був неможливий, якби не було масоване втручання певних країн у внутрішні справи України. ...Українська влада намагалась проінформувати наших закордонних партнерів про те, що Майдан вже давно не мирна подія. Що це воєнізована бойова структура з усіма зовнішніми ознаками організованої збройної структури. ...Наш Майдан був підтриманий, і інспірований, і організований, і профінансований з боку закордонних країн, що також є кримінальним злочином!".

Ні, для контингенту NewsOne це, звісно, дрібниця, навіть додає маскулінності й авторитету: ну, набухався і мочканув козла - молодець! Відсидить - нормальний мужик!

Але тільки мені здається, що тут вже сфера відповідальності держави - відповідальності за психіку і моральні орієнтири суспільства? Якщо Медведчук вважає правильним накидати українцям російські норми поведінки і іміджу публічних осіб - то держава має акуратно це припинити через правові механізми. Позбавити ліцензії. Про штрафи навіть не згадую".

Порушив карантин: На участі у брюссельській гей-вечірці "спалили" дипломата з Естонії

середа, 2 грудень 2020, 23:46

Поліціянти, які прибули на виклик, виявили в одній із квартир близько 20 голих і напівголих чоловіків. На скандальній секс-вечірці в Брюсселі, після якої євродепутат з Угорщини Йозеф Шаєр був змушений піти у відставку, був і дипломат з Естонії. Про це ...

Гра в піжмурки: ОПУ прокоментував звинувачення Банкової у "відмазці" заступника Єрмака від кримінального провадження

середа, 2 грудень 2020, 23:25

Президент і співробітники сповідують виключно принцип невтручання у дії провоохоронців, заявляють люди Зеленського. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи інформацію про нібито зрив генпрокурором вручення підозри заступнику глави Офі...