
"Європа, хоч і не вся, але прагне до примирення з РФ. Їм це вигідно з економічної точки зору. Невигідно стане тоді, коли російські танки перетнуть їхні кордони, коли росіяни почнуть їх убивати. Хоча й це не гарантує пробудження Європи", - пише одеський активіст Сергій Стерненко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Бо MH17 уже був, а майже вся делегація Нідерландів голосувала на підтримку Росії. Гроші стоять вище власних громадян не тільки в Україні, як бачите.
Проте нам варто негайно розширити власний пакет санкцій проти агресора. Синхронізувати його зі Штатами. У тих же США, наприклад, Медведчук під санкціями. А у нас – розширює медіаімперію і нафтогазовий бізнес. Російський же "Сбербанк" близько пів року тому отримав у власність в Одесі ТЦ "Новий привоз".
Коли ми кажемо про тиск на російського окупанта, то треба почати із себе. Так, це ж треба вимагати і від наших партнерів. Але без лицемірства, а показуючи приклад".
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...