Ні, це не "Одноклассники": "Вагнер" вербує новобранців у двох популярних соціальних мережах, - ЗМІ

Бойовиків у приватну військову компанію "Вагнер" вербують через Twitter і Facebook, інформують Патріоти України.

Згідно з дослідженням, опублікованим Politico, ПВК використовувала ці дві соцмережі для вербування медиків, операторів дронів і навіть психологів. Оголошення про вакансії набрали майже 120 тисяч переглядів за останні десять місяців, повідомляє британська дослідницька група Logally.

Дослідники знайшли шістдесят постів на десятках мов, в яких користувачам рекламували щомісячну зарплату в 240 000 рублів (2800 євро) з пільгами і медичним обслуговуванням. Зазначається, що в цих постах "використовується та ж специфічна мова, що і в офіційних акаунтах "Вагнера".

"Незрозуміло, наскільки успішними були вербувальні кампанії. Проте підбурювання до насильства - і пропаганда російських нападів на Україну - майже напевно являють собою порушення окремих умов надання послуг Facebook і Twitter, які забороняють такі матеріали", - пише видання.

Західний урядовець сказав журналістам, що принаймні два телефонні номери, згадані в постах в соцмережах, безпосередньо пов'язані або з групою "Вагнера", або з російською розвідувальною службою.

Представник Meta сказав журналістам, що видаляє контент, що містить істотну підтримку ПВК або пости, спрямовані на вербування бойовиків. "Ми визначили групу Вагнера як небезпечну організацію, що означає, що вона не може бути присутньою на наших платформах", - сказав представник Meta.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ озброять дистанційно-керованими турелями "ШаБля"

понеділок, 25 вересень 2023, 5:00

Міністерство оборони України допустило до експлуатації в ЗСУ перший дистанційно-керований бойовий модуль «ШаБля». . Про це у п’ятницю 22 вересня повідомили на сайті оборонного відомства. . Ця турель може бути оснащена різною зброєю та встановлюватися...

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 "Огонь"

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...