Українка, яка переїхала до Німеччини разом із родиною, розповіла про тонкощі життя в цій країні. До деяких недоліків у Німеччині Галина Гончарова й досі не може звикнути. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на відео українки в соцмережі Тiktok.
За словами дівчини, перший недолік, який вона помітила під час життя в Німеччині – це те, що в країні все відбувається повільно. До прикладу, більшість закладів припиняють роботу надто рано, а в неділю вони взагалі не працюють.
Крім цього, складно планувати візит до лікаря, адже щоб до нього потрапити, доведеться чекати на прийом місяцями. Також Галина Гончарова відмітила те, що в Німеччині дуже багато бюрократії. Тому що в країні немає багато можливостей, щоб оформити документи чи скористатися подібними послугами онлайн. Тому доводиться все робити самостійно та працювати з великою кількістю паперів та листів. «Це країна паперів та листів. Усе як у минулому світі», – вважає українка.
Вона також скаржиться на «дивні» закони в Німеччині. «Якщо зірвеш десь квітку на клумбі – 600 євро штраф», – каже вона.
Галина Гончарова розповідає, що на відпочинку у Німеччині рідко можна зустріти молодих людей. Частіше відпочивають саме пенсіонери, що не подобається дівчині. І ще одним її спостереженням у Німеччині є несмачна кава, яка ще й дорого коштує.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...