У ніч проти неділі, 3 березня, в тимчасово окупованій Феодосії було знищено нафтогін росіян. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ у Telegram, передають Патріоти України.
Агенти АТЕШ з окупаційних «органів влади» зазначили, що вночі був «приліт» по нафтогону у місті. За даними руху, наслідки удару усували аж до ранку. «Втрати колосальні!» — наголосили партизани.
У ніч проти неділі, 3 березня, у Феодосії пролунали вибухи. Telegram-канал Крымский ветер повідомив, що вибухи чули в районі нафтобази, куди поїхали автомобілі пожежників і швидкої допомоги. Водночас рух так званим Кримським мостом було перекрито.
Окупаційна влада наразі не коментувала ці повідомлення. Водночас Міноборони РФ заявило про атаку 38 українських дронів в Криму. Відомство стверджує, що всі безпілотники було збито.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...