Ніхто не знав, але Ганя Герман - Штірліц! - політтехнолог Голобуцький

"Ганя Герман раптом почала розповідати, як вона сердечно підтримувала майданівців і робила вклад в Революцію", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У мене під час майдану в моєму домі жило кілька хлопців зі Львова. Я зранку їхала в Адміністрацію президента і підкидала... підвозила їх на Майдан. І казала: "Хлопці, як змерзнете і будете голодні - приходьте знову до "злочинної влади, вона вас нагодує і зігріє". І вони ввечері приходили! І вони жили в мене кілька днів!".

Якби про ці її подвиги тоді дізнався Янукович - Гані однозначно довелось би звертатись до пластичного хірурга рихтувати фізіономію на кілька років раніше!)) А так маємо майже Штірліца: Ганя, виявляється, просто під носом в Залізного Господаря крутила такі диверсійні спецоперації!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Солярка замерзла в трубопроводі, але ми врятувалися...

понеділок, 25 січень 2021, 19:09

Якщо поруч друг. Я давно хотів віднайти це фото у своїх архівах, Десь воно запропастилося поміж моїми нескінченними паперами, блокнотами, книжками, курсовими роботами студентів факультету журналістики, яких я свого часу наполегливо навчав нашому відчай...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...