Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай сподівається, що найближчим часом розпочнеться повномасштабна деокупація Луганщини. Про це він сказав в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання щодо того, які населені пункти на Луганщині залишили російські окупанти, передають Патріоти України.
"Ніхто просто так повністю не тікає, залишаючи абсолютно порожніми наші українські міста та села. Все одно залишається контингент російської армії, який намагається стримувати просування Збройних сил України. Тому ще йдуть запеклі бої. Але, сподіваємось, що найближчим часом все ж таки почнеться вже повномасштабна деокупація Луганщини", - зауважив голова ОВА.
Водночас, додав Гайдай, за день він отримав багато фото та відео зі Сватового, Старобільського району, Троїцького, на яких "їдуть колони як колаборантів, так і військових... російської армії - тікають".
"В Щасті кілька кілометрів черга на виїзд. І в Станиці Луганській - так само. Певний час була навіть 12 кілометрів - величезна черга на виїзд в бік Луганська і Російської Федерації", - сказав Гайдай.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...