"Ніколи не думала, що таке може статися": Зірка проєкту "МастерШеф" розповіла, як чоловік зраджував їй із подругою

Зірка проєкту "МастерШеф", ведуча та кулінарна експертка Тетяна Літвінова вперше розповіла про зраду свого колишнього чоловіка. Літвінова поділилася, що це сталося у її перших великих стосунках, в яких народився син зірки, який нещодавно з США повернувся до України, передають Патріоти України.

За словами ведучої тоді її колишній чоловік перебував на державній посаді і носив форму. "Я його кохала, в нас була дитина, ми багато чого побудували разом. Все що ми робили тоді, ми робили разом. Я ніколи не скажу, що все зробила я. Це буде неправдою. Це був дуже класний період, коли тебе пре. Тобі все в руку, масть з колоди вся йде тобі", - почала говорити Літвінова у програмі "Слава+".

Поки ведучий Слава Дьомін не зазначив, що "перло" доти, доки вона не дізналася, що чоловік зраджує її з подругою: "Я була настільки щаслива, що тоді цього не усвідомлювала. Я розуміла, що щось не те. Мій чоловік приходить о першій, другій кожного вечора, хоча працює з 9 до 18:00. Чогось не хоче він вдома бути. Я не могла збагнути, що мені хтось може зраджувати. Тобто у мене з самооцінкою все завжди було в порядку", - поділилася Літвінова.

За словами ведучої, вона розуміла, що їй погано в цих стосунках на фізичному рівні. Також знаменитість зазначила, що шлюб можливо було б врятувати, якби було бажання з обох боків. "Я розуміла, що мені погано в цих стосунках. Якщо я не піду, я просто помру. Це була гра в одні ворота. Я кажу йому: "Залишся сьогодні вдома, з нами. Не йди нікуди". А він там в карти, ще щось "з хлопцями". Ніхто ж нічого не скаже. А я телефон ніколи не перевіряла. Стежити, це дуже брудно. Тому я справді думала, що він там десь грає в карти з хлопцями", - пояснила Літвінова.

Врешті, поділилася ведуча, вона морально вигоріла настільки, що навіть не хотіла з чоловіком снідати за одним столом. "Але коли я розумію, що я не наповнююся, я лише вихолощую всі ресурси, які в мені є. Я вже не хочу ані торкатися його, ані спати в одному ліжку, ані їсти за столом. Все, це зруйновані стосунки. Їх відновити, потрібно щоб були зусилля з двох боків, щоб він ще хотів", - додала зірка.

Також Літвінова поділилася, що за її ініціативи вони спілкуються з колишнім чоловіком. У них є спільний син, якому зараз 24 роки і який їх пов’язує. "Я не жалкую. Завдяки тому, що я розлучилася в мене начебто нове життя почалося. Я проїхала і зробила висновки. Все. Ми спілкуємося, в нас вже дитині 24 роки. Я завжди ті кроки роблю, постійно в бетонну стіну наштовхуюсь. Він й досі чомусь не дуже хоче зі мною спілкуватися. Я йому завжди казала, що ми з тобою назавжди рідні. Ми рідня через сина", - пояснила Літвінова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські спецпризначенці самі забезпечили зброєю вбивць своїх співгромадян: Нападники на "Крокус Сіті Хол" стріляли по публіці із новітніх автоматів – ЗМІ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:15

Нападники на підмосковний "Крокус Сіті Холл" стріляли по людях із нових штатних автоматів Збройних сил РФ. Про це йдеться у матеріалі видання "Важные истории". "Автомат АК-74, з якого нападники розстрілювали людей у «Крокусі» під Москвою, експортувався...

Зеленський готовий! Припинити удари по НПЗ росії в обмін на... Ця угода врятує Україну

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:05

Удари українських безпілотників по російських НПЗ виявилися більш дієвими, ніж захіні санкції. Але неочікувано для всіх на захист Росії виступили… США. Представники Штатів заявляють, нібито знищення російської нафтопереробної галузі негативно вплине на...