Німеччина хоче скоротити свої внески на закупівлю зброї для України, - The Daily Telegraph

Німеччина прагне скоротити розмір свого внеску до Фонду миру ЄС, з якого країни Євросоюзу отримують грошову компенсацію за передану Україні зброю. Про це пише The Daily Telegraph із посиланням на документ, який редакція отримала в своє розпорядження, передають Патріоти України.

У конфіденційному "неофіційному документі" Берлін стверджує, що Європейський фонд миру у своїх розрахунках повинен взяти до уваги мільярди військової допомоги, яку він надав Києву на двосторонній основі. У Берліні вважають, що "внески в натуральній формі" мають бути "повністю зараховані як узгоджені внески держави-члена в український конверт" фонду.

The Daily Telegraph зазначає, що таке формулювання викликає побоювання, що Німеччина хоче зменшити свій обов’язковий внесок в "український конверт" Фонду миру ЄС на суму своїх прямих поставок зброї Україні. "Німеччина часто скаржиться, що країни-члени блоку зловживають схемою Фонду миру, щоб відправляти стару зброю в Україну та використовувати (отримане натомість з Фонду грошове) відшкодування для модернізації своєї армії", – йдеться у статті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Диверсії на залізниці: Як проукраїнське підпілля знищує логістику росіян (відео)

субота, 20 квітень 2024, 20:02

Представники підпілля активно здійснюють диверсії в Росії та знищують ворожу залізничну логістику. Про це інформує Центр національного спротиву, передають Патріоти України. . За даними відомства, на території РФ активно працює українське підпілля у то...

Повінь у Росії дісталася до Тюменської області (відео)

субота, 20 квітень 2024, 19:50

Рівень води в річці Ішим у Тюменській області становив 911 сантиметрів, перевищивши небезпечну позначку 850 сантиметрів. Про це повідомляє міська адміністрація, передають Патріоти України.