"Ніж у спину Путіну і смачний плювок у писок: Вірменія послала Кремль і його "захист", - Голобуцький

"Ніж в спину Путіну і смачний плювок в писок: Вірменія послала Кремль і його "захист" (в особі кишенькової ОДКБ) далеко і від душі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вірменія попросила ОДКБ зняти з порядку денного документ про надання їй підтримки", - генсек ОДКБ Імангалі Тасмагамбетов.

"Вірменська сторона, хоча всі інші союзники підтримали це рішення, не висловлювала жодного свого інтересу до цього документа, і більше того, у завершальній частині нашої роботи вони попросили його взагалі зняти з порядку денного", - сказав він.
--
Тобто, Кремль "і всі союзники" з таким ентузіазмом збирались "захищати Вірменію" своїми військами - а та взяла і невдячно відмовилась, на диво прямо і жорстко. Складно більш буквально сказати Кремлю і його сателітам "ви нам не союзники" і "ви нічого не зможете зробити, крім додатково напаскудити нам".
Схід - справа тонка. Вони максимально чутливо відреагували на процес "підгрібання" Росії Китаєм. І якщо "головний хазяїн" вже не Путін, а Сі, то з Путіним справу мати принизливо і недопустимо".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...