
За новими правилами за кожний день прострочення абонплати за газ, яку було встановлено в Україні з 1 січня, доведеться платити штраф в двократному розмірі, а карати будуть в тому випадку, якщо внести гроші після 20-го числа місяця, за який вноситься платіж. Про це йдеться в ухвалених правилах НКРЕКП, передають Патріоти України.
Уточнюється, що нараховувати запізнення будуть не до того дня, як відправили виплати, а до того моменту, поки їх не буде зараховано на рахунок постачальника комунальної послуги. З огляду на те, що місячний розмір абонплати, залежно від обсягів споживання і регіону, може досягати 300 і більше грн, місячне прострочення збільшить цю суму до 600 грн.
При цьому, українці мають право не вносити абонентську плату після розірвання договору з оператором ГРМ.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...