Нове рашистське м'ясо для української м'ясорубки: На Росії на службу весняним призовом заберуть понад 134 тис. осіб

Міноборони РФ заявило, що строковиків нібито "не направлятимуть у жодні гарячі точки".

У росії з 1 квітня починається призов на строкову службу. У період із квітня до 15 липня на службу в армію країни-агресора планують направити понад 134 тисячі осіб.

Міноборони РФ заявило, що строковиків нібито "не направлятимуть у жодні гарячі точки". Документ про початок призову опубліковано на порталі правової інформації РФ.

Згідно з указом на строкову службу до 15 липня 2022 року будуть закликати громадян РФ віком від 18 до 27 років. Загальна чисельність тих, хто підлягає призову, становить 134,5 тисяч осіб.

При цьому міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що людей, яких призовуть на військову службу в рамках весняної кампанії 2022 року, буде менше ніж навесні 2021 року. Також він розповів, що строковиків не відправлятимуть на війну.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......

"Симоньян - не перша, хто за останні буквально дні заговорив, як чудово було би негайно усе припинити", - Голобуцький

понеділок, 5 червень 2023, 23:15

"Хороша ілюстрація, чому завдавати ударів по прикордонних регіонах РФ (і не тільки прикордонних) - це необхідний складник перемоги", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та про...