"Нові Санжари відкрили Росії "ахіллесову п'яту" України", - Зеркаль

На думку ексзаступниці міністра, ці події стали черговим приводом замислитися над тими "червоними лініями", які нашій країні не можна перетинати, і не тільки у відносинах із країною-агресоркою.

Олена Зеркаль

Колишня заступниця глави МЗС із питань євроінтеграції Олена Зеркаль вважає, що протести в Нових Санжарах на Полтавщині відкрили Росії ще одне вразливе місце в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ЄП.

"Дуже сподіваюся, що це нас всіх трошки "струсоне"... Вважаю, що зв'язок є. Що це дуже гучний дзвіночок, який ми всі повинні почути. Сигнал про те, що будь-яка інформаційна провокація може створити в державі хаос, який виявиться дуже важко контролювати", – пояснила свою позицію ексчиновниця.

Водночас вона підкреслила, що не може сказати напевно, чи зіграла РФ якусь роль конкретно в подіях у Нових Санжарах.

"Але за мотивами цього локального хаосу у мене є питання: наскільки ж зараз сильна напруга в суспільстві, наскільки легко ним маніпулювати, і наскільки легким завданням для Росії з її інформаційним потенціалом і агентурною мережею в Україні буде створити за необхідності величезний хаос?" – поцікавилася Зеркаль.

Ексглава МЗС також зазначила, що якщо поглянути на Санжари як на "пілотний кейс", то можна чітко побачити, наскільки жахливі наслідки може мати повномасштабна інформаційна атака з боку держави-агресорки.

"Україні потрібно терміново зробити висновки, щоб у майбутньому, коли будуть вкидатися подібні історії, зокрема росіянами, розуміти, як на це реагувати", – підсумувала Зеркаль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В оточенні Путіна була боротьба": Ексрадник президента РФ зізнався, як у Росії хотіли вдарити ядерною зброєю

вівторок, 7 квітень 2020, 6:24

Патрушев, на думку експерта, є найнебезпечнішим з усіх осіб, наближених до Путіна. Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев наполягав на можливості для РФ першою завдавати ядерних ударів. Відповідні норми він пропонував внести в концепцію національн...

Чому Зеленський "здав" міністра фінансів Ігоря Уманського, а антикризову програму Мінфіну провалили?

вівторок, 7 квітень 2020, 6:10

В Україні відсутня фінансово-економічна програма виходу з кризи: план, розроблений міністром фінансів Ігорем Уманським, відкинутий разом з відставкою самого міністра. Його скандальне звільнення після лише трьох тижнів роботи, за словами самого Умансько...