
"Новорічне звернення Дмітрія Мєдвєдєва виявилось значно цікавішим за нудіння Путіна на тлі фсошників: похмільний, а тому дуже похмурий Дімон суворо заявив про причини нападу на Україну: вони просто не могли більше дивитись, як погано "київський режим" вирощує ненависть до Росії і всього російського! І, очевидно взялись виправляти ситуацію", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Мы больше не могли смотреть на то, как киевский режим взращивает на Украине ненависть к Росии, вообще ко всему русскому!".
Ну, мабуть, ми дійсно дуже погано "вирощували ненависть". Зате коли за справу взялись ці лапотні "аграрії" - результат був миттєвий! Ненависть "до Росії і взагалі до всього російського" миттєво пішла в зріст і сягнула хмар! Пишно розрослась і захопила кожного без винятків українця і навіть добрячу частину європейців! Оце ефективна агротехніка!
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...