"Новорічне звернення Мєдвєдєва виявилось значно цікавішим за нудіння Путіна на тлі фсошників", - Голобуцький

"Новорічне звернення Дмітрія Мєдвєдєва виявилось значно цікавішим за нудіння Путіна на тлі фсошників: похмільний, а тому дуже похмурий Дімон суворо заявив про причини нападу на Україну: вони просто не могли більше дивитись, як погано "київський режим" вирощує ненависть до Росії і всього російського! І, очевидно взялись виправляти ситуацію", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мы больше не могли смотреть на то, как киевский режим взращивает на Украине ненависть к Росии, вообще ко всему русскому!".

Ну, мабуть, ми дійсно дуже погано "вирощували ненависть". Зате коли за справу взялись ці лапотні "аграрії" - результат був миттєвий! Ненависть "до Росії і взагалі до всього російського" миттєво пішла в зріст і сягнула хмар! Пишно розрослась і захопила кожного без винятків українця і навіть добрячу частину європейців! Оце ефективна агротехніка!

"Київський режим" за стільки років ледь-ледь проклюнув якусь нещасну дрібненьку ненависть буквально в пари десятків відсотків громадян України. А тут буквально за лічені місяці такий моментальний і приголомшливий успіх! От тільки що вони тепер робитимуть з такою космічною плантацією потужної і всеохопної ненависті до них?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Танкова атака ЗСУ на позиції ошалешаних окупантів: Епічне відео від воїнів 63-ї омб з поля бою

понеділок, 4 грудень 2023, 0:55

У Мережі з’явилося відео роботи українських танків на позиції ворога. Відповідне кадри опубліковані на Facebook-сторінці 63-ї окремої механізованої бригади. Бойові машини атакували російські позиції на Луганщині, в районі Діброви на Кремінському напрям...

"Всі бажаючі подивитись відеодокази - бачать очевидне. Тільки Червоний хрест не бачить", - Олена Кудренко

понеділок, 4 грудень 2023, 0:30

"Хтось бачив цей документ? Знайшла його сьогодні у ізраїльтян. Тут значиться, що Червоний хрест не бачить ніяких засобів для знищення цивільних полонених в Освенцимі. 1944 рік. Дослівно - не бачили, не були допущені, і т.п., як зазвичай дипломатично по...